بسم الله الرحمن الرحیم
شورای متحصنین لانه فتنه‌گری روباه پیر با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:
استقبال دانشجویی از هیئت دیپلماتیک سفارت ایران در انگلیس با حضور در فرودگاه

خبرگزاری فارس: شورای متحصنین لانه فتنه‌گری روباه پیر در پنجمین اطلاعیه خود اعلام کرد از هیئت دیپلماتیک سفارت ایران در انگلیس با حضور در فروگاه استقبال می‌کنند.

خبرگزاری فارس: استقبال دانشجویی از هیئت دیپلماتیک سفارت ایران در انگلیس با حضور در فرودگاه

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، شورای متحصنین لانه فتنه‌گری روباه پیر با صدور اطلاعیه شماره 5، ضمن استقبال از هیئت دیپلماتیک ایرانی مستقر در انگلیس اعلام کرد: این شورا به همین مناسبت فردا به فرودگاه خواهد رفت و از همه دانشجویان آزاده دعوت می‌کند که در این مراسم حضور یابند. 

متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا»

ما دانشجویان پیرو خط ولایت اعلام می‌داریم که از حرکت انگلیس مبنی بر اخراج تیم ایرانی سفارت کشورمان که باعث قطع رابطه کامل با روباه پیر شد، استقبال کرده و به آرزوی 33 ساله خود رسیده‌ایم.

همچنین اعلام می‌داریم که سفرای کشورهایی که از ایران خارج شده‌اند را نیز به راحتی نمی‌پذیریم و کشور انگلستان همانند آمریکا باید خواب این را ببیند که دیگر در ایران حضور داشته باشند.

در پایان اعلام می‌داریم؛ شورای متحصنین لانه فتنه‌گری روباه پیر، برای استقبال از هیئت دیپلماتیک ایرانی مستقر در انگلیس فردا به فرودگاه خواهند رفت و این شورا از همه دانشجویان آزاده دعوت می‌کند که در این مراسم حضور یابند.
منبع:فارس
موضوع :
سیاسی ,